BESTUUR

Serge
Vandriessche

bestuur, voorzitter

Contactgegevens:


Email: serge.vandriessche@guco.be
Tel: 034808908
Gsm: 0478603901

Tom
Van Oosterwyck

bestuur, ondervoorzitter, Lid sportieve cel

Contactgegevens:


Email: tom.van.oosterwyck@guco.be
Gsm: 0476 29 87 10

Bjorn
Hoogendoorn

bestuur, secretaris, Lid sportieve cel

Contactgegevens:


Email: bjorn.hoogendoorn@guco.be
Gsm: 0497834618

Erwin
Fierens

bestuur, penningmeester

Contactgegevens:


Email: erwin.fierens@guco.be
Tel: +3232909297
Gsm: +32475480562

Fred
Wuyts

kalenderverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: kalender@guco.be
Gsm: 0477 52 37 95

Els
Cornelis

bestuur, verantwoordelijke cafetaria

Contactgegevens:


Email: els.cornelis@guco.be

Luc
Thys

bestuur

Contactgegevens:


Email: luc.thys@guco.be
Tel: 03/481.92.98
Gsm: 0475/29.23.14

Els
Wielockx

bestuur, Verantwoordelijke sponsorcel, Vertrouwenspersoon

Contactgegevens:


Email: els.wielockx@guco.be
Tel: 03/4819298
Gsm: 0475/211097

Frank
Lambrechts

bestuur, Verantwoordelijke sponsorcel

Contactgegevens:


Email: frank.lambrechts@guco.be
Tel: +32 495 36 31 25
Gsm: 0495363125

Marianne
Jacobs

verantwoordelijke aangifte sportongevallen, wedstrijdbladen versturen

Contactgegevens:


Email: marianne.jacobs@guco.be
Gsm: 0477562167

Kathleen
Van Ingelghem

coordinator lage doelen, bestuur

Contactgegevens:


Email: Kathleen.Van.Ingelghem@guco.be
Tel: 03/480.89.08
Gsm: 0495 24 52 45

Mathias
Van den Bogaert

coordinator hoge doelen

Contactgegevens:


Email: mathias.vandenbogaert@guco.be
Tel: 034890793
Gsm: 0472527259

Tist
Schoeters

eventverantwoordelijke, bestuur

Contactgegevens:


Email: tist.schoeters@guco.be
Gsm: 0474424109

Armand
Wielockx

bestuur

Contactgegevens:


Email: wielocka@hotmail.com
Tel: 034111359
Gsm: 0475240243

Christophe
Van den Eynde

bestuur

Contactgegevens:


Email: toppie@hotmail.be
Gsm: 0488286110

Dirk
Van Den Bosch

bestuur, Materiaalverantwoordelijke

Contactgegevens:


Email: dirk.vandenbosch@guco.be
Tel: 03 488 38 18
Gsm: 0496 99 80 39

Renke
Brosens

bestuur

Contactgegevens:


Email: renke.brosens@telenet.be
Gsm: 0476223575

Wendy
Van Vlasselaer

eventverantwoordelijke, bestuur

Contactgegevens:


Email: info@guco.be
Gsm: 0471700250

Daniel
Janssens

bestuur

Contactgegevens:


Email: danny.janssens.dgs@gmail.com

Sportieve Cel

Tim
Van Den Bosch

Lid sportieve cel

Contactgegevens:


Email: tim.vandenbosch@guco.be
Tel: 0477351910
Gsm: 0477351910

Serge
Vandriessche

Lid sportieve cel, coordinator seniors

Contactgegevens:


Email: serge.vandriessche@guco.be
Tel: 034808908
Gsm: 0478603901

Tom
Van Oosterwyck

Lid sportieve cel

Contactgegevens:


Email: tom.van.oosterwyck@guco.be
Gsm: 0476 29 87 10

Kathleen
Van Ingelghem

Lid sportieve cel, coordinator lage doelen

Contactgegevens:


Email: Kathleen.Van.Ingelghem@guco.be
Tel: 03/480.89.08
Gsm: 0495 24 52 45

Bjorn
Hoogendoorn

Lid sportieve cel, scouting

Contactgegevens:


Email: bjorn.hoogendoorn@guco.be
Gsm: 0497834618

Mathias
Van den Bogaert

Lid sportieve cel, coordinator hoge doelen

Contactgegevens:


Email: mathias.vandenbogaert@guco.be
Tel: 034890793
Gsm: 0472527259

Christophe
Van den Eynde

Lid sportieve cel, scouting

Contactgegevens:


Email: toppie@hotmail.be
Gsm: 0488286110

COACHES

Steven
Ibens

coach

Contactgegevens:


Email: stevenibens@hotmail.com
Tel: 0475587919
Gsm: 0475587919

Mathias
Van den Bogaert

coach

Contactgegevens:


Email: mathias.vandenbogaert@guco.be
Tel: 034890793
Gsm: 0472527259

Sam
Dewit

coach, coordinator

Contactgegevens:


Email: sam.dewit@guco.be
Tel: 033370524
Gsm: 0494207327

Pieter
Verbruggen

coach

Contactgegevens:


Email: pieter.verbruggen@guco.be
Gsm: 0494348443

Tim
Jansen

coach

Contactgegevens:


Email: jansen.t1995@gmail.com
Tel: 0497301888
Gsm: 0497301888

Tomas
Vanderhaegen

coach

Contactgegevens:


Email: Tomas.vanderhaegen@guco.be
Tel: 034886189

Pieter
De Vries

coach

Contactgegevens:


Email: pieter.devries@guco.be
Gsm: 0497323169

Fran├žois
Van den Broeck

coach

Contactgegevens:


Email: sassadedoe@gmail.com
Gsm: 0475955407

Fred
Wuyts

coach

Contactgegevens:


Email: kalender@guco.be
Gsm: 0477 52 37 95

Filip
Hendrickx

coach

Contactgegevens:


Email: filip.hendrickx@guco.be
Tel: 0476/21 58 07
Gsm: 0476/21 58 07

Vic
van Oosterwyck

coach

Contactgegevens:


Email: vic.van.oosterwyck@outlook.com
Gsm: 0499073230

Dennis
Volkaerts

coach

Contactgegevens:


Email: dennis.volkaerts@guco.be
Gsm: 0479666061

Anton
Thys

coach

Contactgegevens:


Email: anton.thys@guco.be
Tel: 034819298
Gsm: 0495263189

Niels
Van Den Eynde

coach

Contactgegevens:


Email: niels-vde@hotmail.com
Tel: 032935445
Gsm: 0488286110

Quinten
Lambrechts

coach

Contactgegevens:


Email: quinten.lambrechts@guco.be

Kris
Van Oosterwyck

coach

Contactgegevens:


Email: krisvanoosterwyck@hotmail.com
Gsm: 0472960614

Cene
Janssens

coach

Contactgegevens:


Email: Cenejanssens@hotmail.com
Gsm: 0468226323

Lisa
Lambrechts

coach

Contactgegevens:


Email: lisa_lambrechts@hotmail.com
Gsm: 0478 517400

Jeroen
Verpoort

coach

Contactgegevens:


Email: verpoortjeroen598@gmail.com
Tel: 034885136
Gsm: 0495788034

Lars
Rombouts

coach

Contactgegevens:


Email: lars.rombouts@hotmail.com
Gsm: 0471066836

Bart
Sluydts

coach

Contactgegevens:


Email: bart.sluydts@sgclier.be
Gsm: 0471256038

Tim
Van Den Bosch

coach

Contactgegevens:


Email: tim.vandenbosch@guco.be
Tel: 0477351910
Gsm: 0477351910

Wouter
Quisenaerts

coach

Contactgegevens:


Email: wouter.quisenaerts@guco.be
Gsm: 0474588645

Tessy
Maes

coach

Contactgegevens:


Email: tessy.maes@guco.be
Gsm: 0474710741

Bert
De Lathouwer

coach

Contactgegevens:


Email: bert.delathouwer@guco.be
Gsm: 0484619140

Sander
Janssens

coach

Contactgegevens:


Email: sander.janssens2005@gmail.com
Gsm: 0494 90 10 60

Pierre
Ceulemans

coach

Contactgegevens:


Email: pierre@hetguldenpeerdt.be
Tel: 0475615033
Gsm: +32495557005

Bart
Van Camp

coach

Contactgegevens:


Email: bart_vancamp@hotmail.com
Gsm: 0470850165

Sam
Bishop

coach

Contactgegevens:


Email: sam.bishop81@gmail.com
Gsm: 0476671986

Toon
De Wachter

coach

Contactgegevens:


Email: toon.dewachter@guco.be
Gsm: 0497931497

Giel
Engels

coach

Contactgegevens:


Email: giel.engels@guco.be
Tel: 034884189
Gsm: 0496550266

Mathieu
Olyslaegers

coach

Contactgegevens:


Email: thieu.g@gmail.com
Gsm: 0476304309

Hendrik
Broeckx

coach

Contactgegevens:


Email: hendrik@broeckx-acc.be
Gsm: 0472902976

Liesbeth
Plingers

coach

Contactgegevens:


Email: liesbeth.plingers@guco.be
Tel: 014246052

John
Van Oosterwyck

coach

Contactgegevens:


Email: john.van.oosterwyck@guco.be
Tel: 032907927
Gsm: 0474464658

Walter
Pluym

coach

Contactgegevens:


Email: walter.pluym@telenet.be
Tel: 0475966624

Johan
Zomers

coach

Contactgegevens:


Email: johan.zomers@guco.be
Tel: 0489610672
Gsm: 0489610672

Steven
Verwerft

coach

Contactgegevens:


Email: steven.verwerft@guco.be
Tel: 0479393973
Gsm: 0479393973

Kathleen
Van Ingelghem

coordinator lage doelen

Contactgegevens:


Email: Kathleen.Van.Ingelghem@guco.be
Tel: 03/480.89.08
Gsm: 0495 24 52 45

Mathias
Van den Bogaert

coordinator hoge doelen

Contactgegevens:


Email: mathias.vandenbogaert@guco.be
Tel: 034890793
Gsm: 0472527259

Serge
Vandriessche

coordinator seniors

Contactgegevens:


Email: serge.vandriessche@guco.be
Tel: 034808908
Gsm: 0478603901

Contact formulier

Versturen